AC/DC "Power Up"

 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Mail
AC/DC "Power Up"
AC/DCFoto: materiały promocyjne

W tym tygodniu gramy dla Państwa utwory z najnowszego, pełnego mocy albumu legendarnej grupy AC/DC. 

Minęło aż sześć lat od poprzedniego albumu legendarnych Australijczyków "Rock or Bust". I nie był to łatwy czas, naznaczony śmiercią Malcolma Younga (odszedł z zespołu w 2014 roku, zmarł trzy lata później) oraz problemami zdrowotnymi Briana Johnsona, który opuścił zespół. Odszedł także basista Cliff Williams. Wydawało się, że to może być koniec kapeli.

A jednak nie! AC/DC powraca albumem "Power Up" z którego bije taka sama energia, co poprzednio. Dodatkowa dobra wiadomość, ba, wspaniała!, jest taka, że powrócił również Brian Johnson. Zespół oficjalnie poinformował o tym 30 września 2020 r. Chociaż podczas koncertów zastępował go Axl Rose, to jednak, z całym szacunkiem dla tego równie świetnego muzyka, to nie to samo.

AC/DC - Demon Fire (Trailer)/YouTube AC/DC


Ważne jest także to, że producentem "Power Up" jest Brendan O’Brien, który współpracował z AC/DC przy ich wcześniejszych albumach "Black Ice" (2008) oraz "Rock Or Bust" (2014). A to gwarantuje, że legendarni rockmani z antypodów wracają ze swoim charakterystycznym brzmieniem i pełną mocą!

Lista utworów:

 1. Realize
 2. Rejection
 3. Shot In The Dark
 4. Through The Mists Of Time
 5. Kick You When You’re Down
 6. Witch’s Spell
 7. Demon Fire
 8. Wild Reputation
 9. No Man's Land
 10. Systems Down
 11. Money Shot
 12. Code Red

AC/DC - Shot In The Dark (Official Video)/YouTube AC/DC


Polecane