"Listy do M. 4": premiera odwołana!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Listy do M. 4": premiera odwołana!
Kadr z filmu "Listy do M. 3"Foto: materiały prasowe

Premiera czwartej części popularnej komedii romantycznej "Listy do M." była planowana już w środę 4 listopada. Niestety, z powodu pandemii została przełożona na późniejszy, na razie nieokreślony, termin.

W "Listy do M. 4" obok znanych z poprzednich części postaci, pojawią się także nowe. Jedną z nich zagrał Rafał Zawierucha, który w 2020 roku stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych, a zarazem rozchwytywanych aktorów w Polsce.


Posłuchaj

3:30
Rafał Zawieruch ao swojej roli w "Listach do M. 4" (Fajny film/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– To kolejne wyzwanie, kolejna rola zupełnie inna. Gram komputerowca, nerda zatopionego w systemach, w IT, który przez pomyłkę dostaje przesyłkę nie przeznaczoną dla niego. Jest zmuszony ją oddać docelowemu odbiorcy i tam dochodzi do przełamania... – opowiada o swojej roli aktor. – Będzie wzruszająco – zapowiada.

Za to kochamy LISTY DO M.! "Listy do M. 4" wkrótce w kinach/YouTube KinoSwiatPL


– Ta seria to jest trochę taki polski "Kevin sam w domu": widzowie tak są przyzwyczajeni do "Listów do M.", że nie wyobrażają sobie bez nich świąt. I ja też tak mam – śmieje się Rafał Zawierucha. – Cieszę się, że mogłem zagrać obok takich gwiazd jak Tomek Karolak, Piotrek Adamczyk, Agnieszka Dygant, Magda Boczarska czy Borys Szyc – dodaje.

Listy do M. 4 – Zwiastun PL (Official Trailer)/YouTube Kino Helios Polska


***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Rafał Zawierucha (aktor filmowy)
Data emisji: 28.10.2020
Godzina emisji: 12.46

pr

Polecane