Kultura ludowa teraz także w sieci

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kultura ludowa teraz także w sieci
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Michal Ludwiczak

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi planował organizację kilku jesiennych spotkań promujących kulturę ludową. Niestety, sytuacja epidemiczna wymusiła drastyczną modyfikację pierwotnych zamierzeń.

W zaistniałej sytuacji, jak wiele innych instytucji kulturalnych, także Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi przeniósł swoje działania do sieci. I aby nie tracić kontaktu z sympatykami, zaproponował kolejne spotkanie. Tym razem w formie konkursu "Ukryte w słowach".


Posłuchaj

2:15
Konkurs Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi (Trójka do trzeciej)
+
Dodaj do playlisty
+

Nasz konkurs, jak sama nazwa wskazuje, polega na wyszukaniu czegoś, co jest ukryte w tekście - tłumaczy Magdalena Trzaska z Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. - To proste, chodzi o wyszukiwanie w treściach wszystkich artykułów, które znajdują się na naszych stronach, i odpowiadanie na zadane pytania. Nie trzeba wychodzić z domu: po prostu trzeba je uważnie czytać - dodaje.

W konkursie może wziąć udział właściwie każdy (osoby nieletnie potrzebują zgody opiekunów). Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie internetowej nikidw.edu.pl. 

Trebunie Tutki Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi Warszawa 3.08.2020/YouTube Magazyn_informacyjnyTV


***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Autor: Piotr Łodej
Gość: Magdalena Trzaska (Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi)
Data emisji: 23.10.2020
Godzina emisji: 12.15

pr

Polecane