Tak biegaliśmy na warszawskiej Skrze!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Tak biegaliśmy na warszawskiej Skrze!
Biegam Skra

W Warszawie 4 września odbyło się pierwsze spotkanie osób, które chcieliśmy nauczyć biegania w ramach trójkowej akcji "Biegam, bo lubię".

Posłuchaj

Tak biegaliśmy na warszawskiej Skrze!
+
Dodaj do playlisty
+

W Warszawie 4 września odbyło się pierwsze spotkanie osób, które chcieliśmy nauczyć biegania w ramach trójkowej akcji "Biegam, bo lubię". Na stadionie warszawskiej SKRY pojawiła się grupka miłośników lub potencjalnych miłośników biegania. Trenerami byli Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski. Pogoda była znakomita, klimat warszawskiego, zrujnowanego stadionu stwarzał niezwykłą atmosferę. Przypominamy, że już w najbliższą sobotę pierwsze spotkanie z tego cyklu odbędzie się także w Krakowie o godz. 10. na stadionie przy Palcu  na Groblach. Kolejne spotkanie w Warszawie za tydzień w tym samym miejscu. ZAPRASZAMY.

Uczestnicy pierwszego wspólnego treningu klubu "Biegam bo lubię" podkreślali, że trening był łatwiejszy niż przypuszczali. Początkujący biegacze byli zadowolenie, ponieważ nauczyli się, jak przeprowadzić prawidłową rozgrzewkę.


Spotkania adresujemy głównie do tych, którzy mogliby powiedzieć o sobie, że:  (1) nienawidzą biegania jeszcze od czasów szkolnych, (2) próbowali biegać wielokrotnie ale nigdy im to nie wychodziło albo (3) po prostu nie nadają się do biegania. Przyjdźcie – zobaczycie, że już na pierwszym spotkaniu nauczymy was tego, o czym do tej pory myśleliście, że jest zarezerwowane tylko dla wybrańców. Czyli: jak utrzymać ciągły bieg przez dłuższy czas, jak męczyć się tak, żeby chciało się wam jeszcze więcej, żeby to sprawiało wam przyjemność.

Będziecie zaskoczeni tym, na co was stać już na pierwszym treningu.

W Warszawie spotykamy się w soboty o godzinie 10:00. Namawiamy do przyjścia wszystkich tych, którzy myślą, że bieganie nie jest dla nich. Jak bardzo się myliliście, zobaczycie po przyjściu na trening. Przyjdźcie w stroju sportowym, a my pokażemy wam, że bieganie może być fajne.

To nie przypadek, że w maratonach w Berlinie, Londynie czy Nowym Jorku biega po 40 tys. biegaczy. Za rok i wy możecie pobiec w maratonie. Spróbujcie dać sobie szansę. Przyjdźcie koniecznie.   

 

W najbliższą niedzielę odbędzie się  28. Maraton Wrocławski,  którego trasa jest podobno najpiękniejsza w Europie. Więcej informacji na stronie  www.wroclawmaraton.pl.

 

Jeśli macie pytania  dotyczące spotkania, piszcie na naszym forum lub na adres: redakcja@bieganie.pl

Artykuł powstał w wyniku współpracy Programu Trzeciego Polskiego Radia i portalu bieganie.pl.

Zapraszamy do posłuchania relacji z pierwszego wspólnego treningu klubu "Biegam bo lubię"!

Polecane