Rusza Polskie Radio Kierowców! Prezes Agnieszka Kamińska gościem Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Rusza Polskie Radio Kierowców!  Prezes Agnieszka Kamińska gościem Trójki
Prezes Polskiego Radia Agnieszka KamińskaFoto: Polskie Radio

W piątek 16 października kierowcy w całej Polsce usłyszą sygnał Polskiego Radia Kierowców – nowego programu Polskiego Radia. O tym nowoczesnym, interaktywnym projekcie, prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska opowie w porannym paśmie "Pora na Trójkę".

kierowca jazda smartfon nawigacja 1200.jpg
Audycje na czterech kółkach – startuje Polskie Radio Kierowców!

Radio Kierowców dostępne będzie w technologii DAB+ oraz poprzez aplikację. To jedyna w Polsce całodobowa stacja stworzona w odpowiedzi na zainteresowanie Słuchaczy tematyką motoryzacyjną i bezpieczeństwa na drogach. Na antenie będzie można usłyszeć programy dotyczące m.in. aktualnej sytuacji na drogach, porad prawnych i technicznych czy historii motoryzacji i moto-sportu. Na antenie pojawią się też wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy. 

Ponadto możemy liczyć na rozmowy z ekspertami, z policjantami, lekarzami, spedytorami, instruktorami doskonalenia jazdy, psychologami transportu. Będą także serwisy informacyjne i raporty z dróg, również w języku angielskim, niemieckim i ukraińskim. 

***

Więcej o Radiu Kierowców opowie prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska w audycji "Pora na Trójkę" w piątek (16 października) o godz. 8.10 i godz. 8.20.

Polecane