Gregory Porter "All Rise"

 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Mail
Gregory Porter "All Rise"
Gregory Porter "All Rise"Foto: mat. promocyjne

Gregory Porter powraca z czwartym studyjnym albumem wydanym w Blue Note Records.

Już jego debiut fonograficzny, wydany w 2010 roku album "Water", przyniósł artyście nominację do nagrody Grammy. Jego trzeci album – "Liquid Spirit", nagrany w 2013 roku dla Blue Note Records, uzyskał Nagrodę Grammy 2014 w kategorii "Najlepszy Album Jazzowy", stając się także jednym z najpopularniejszych wśród użytkowników streamingu wydawnictwem.

Gregory Porter - Revival/Youtube - Gregory Porter

Obdarzony pięknym, ciepłym barytonem i swobodnie poruszający się w stylistykach jazz, soul i gospel artysta od lat czaruje swą sztuką słuchaczy na całym świecie. Fenomenalna muzykalność tego wokalisty sprawia, że nowe utwory brzmią w jego wykonaniach jak wielkie przeboje jego mistrzów, takich jak Nat King Cole, Danny Hathaway i Stevie Wonder. Albumy "Nat King Cole & Me" (2017) oraz "One Night Only – Live At The Royal Albert Hall" (2018) są doskonałą prezentacją wysmakowanych interpretacji standardowego repertuaru.

Teraz Gregory Porter powraca z albumem z czwartym studyjnym albumem wydanym w Blue Note Records. "All Rise", nagrany między Los Angeles, Paryżem i Londynem, oznacza jego powrót do pisania z nową energią, nowym groovem i nowym producentem Troyem Millerem (Rag'n'Bone Man, Calvin Harris, Laura Mvula).

Lista utworów:

 1. Concorde
 2. Dad Gone Thing
 3. Revival Song
 4. If Love Is Overrated
 5. Faith In Love
 6. Merchants Of Paradise
 7. Long List Of Troubles
 8. Mister Holland
 9. Modern Day Apprentice
 10. Everything You Touch Is Gold
 11. Phoenix
 12. Merry Go Round
 13. Thank You

(mat. prasowe)

Polecane