Renata Przemyk "Renata Przemyk i mężczyźni"

 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Mail
Renata Przemyk "Renata Przemyk i mężczyźni"
Fragment okładki płyty "Renata Przemyk i mężczyźni"Foto: mat. prasowe

"Renata Przemyk i mężczyźni" to jubileuszowy album – największe przeboje w nowych aranżacjach i wyjątkowych duetach! Renacie towarzyszą m in.: Adam Nowak, Buslav, Czesław Mozil, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, Wojciech Waglewski, a to jeszcze nie wszyscy...

Świętowanie jubileuszu 30-lecia zaczęło się w ubiegłym roku w Jarocinie, gdzie w 1989 roku Renata z zespołem Ya Hozna, występując na zaproszenie Armii, zdobyła serca słuchaczy i dostała w ten sposób "przepustkęna alternatywną scenę. Po sukcesie na Studenckim Festiwalu Piosenki i "błogosławieństwie" jarocińskiej publiczności miała już swoje miejsce w polskiej muzyce.

Po 30 latach wspaniałą klamrę stanowił też występ na Pol'and'Rocku 2019, tworzonym od lat przez Jurka Owsiaka, współtwórcy fenomenu kultowego Jarocina. Teraz pora na jubileuszowe wydawnictwo z ważnymi dla artystki wokalistami i wyjątkowe koncerty zaśpiewane w duetach jakich jeszcze nie było. W listopadzie 1990 roku po rozwiązaniu Ya Hozny Renata zaczęła solową karierą kontynuowaną z powodzeniem do dziś.

Lista utworów:

 1. Zero
 2. Kłamiesz
 3. Jakby nie miało być
 4. Babę zesłał Bóg
 5. Makijaż twarzy
 6. Nie mam żalu
 7. Odjazd
 8. Come Wake Me [Niech mnie ktoś obudzi]
 9. Bo jeśli tak ma być
 10. Zazdrośni [Zazdrosna]
 11. 7:05
 12. Kochana
 13. Ten taniec

Polecane