Jan Nowicki: kobiety utrzymują porządek na świecie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Jan Nowicki: kobiety utrzymują porządek na świecie
Jan Nowicki i Katarzyna StoparczykFoto: W. Szemik

– Nie umiem i nie lubię kłamać, zwłaszcza jeśli rzecz dotyczy czegoś tak szczególnego i pięknego jak miłość – mówi Jan Nowicki w rozmowie z Katarzyną Stoparczyk.

"Lubię duże samochody, może dlatego, że mają coś z domu. Jednak wiatru dużego nie lubię, bo sprowadza do mnie lęk. Psy kocham wszystkie, ale najbardziej te małe. Dobrze, jak wychylają nos spod kołdry i są nieustraszone" – podkreśla Jan Nowicki.


Posłuchaj

47:02
Jan Nowicki gościem Katarzyny Stoparczyk (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

 

Ceniony aktor lubi też cynie, którymi obsypywała go ukochana Mama. Nie miała zbyt wiele, zrywała więc kwiaty i w ten sposób okazywała swojemu małemu synkowi matczyną miłość. 

Jan Nowicki opowiadał w Trójce nie tylko o miłości. – Byłem gładkim kąskiem do schrupania, w każdej dziedzinie nieprawdopodobnie ceniłem sobie wolność, dlatego nigdy nie byłem wzorcowym partnerem, świetnym ojcem, nie byłem nawet dobrym aktorem – wspominał Jan Nowicki.

Gość Katarzyny Stoparczyk opowiadał także o swoim stosunku do śmierci i wiary, życiowych wyborach i planach na najbliższy czas, które niekoniecznie związane są z aktorstwem. 

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Jan Nowicki (aktor)
Data i godzina emisji: 7.03.2020, 8.09
Data i godzina powtórki: 29.08.2020, 13.08 

mk

Polecane