Skubas - niepokorny łobuz. Zobacz wideo z koncertu

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Skubas - niepokorny łobuz. Zobacz wideo z koncertu
Skubas podczas koncertu w studiu Trójki (wrzesień 2014)Foto: Jacek Konecki/ PR

Skubas to artysta niepokorny, zadziorny i nieokrzesany. Ciągnie się za nim legenda rockandrollowego łobuza. Czy słusznie? O tym mogliśmy przekonać się podczas koncertu w Trójce.

Koncert odbył się w Trójkowym studiu 21 września 2014 roku. Retransmisję nadaliśmy w audycji 17 lipca o godz. 3.00.

Skubas to wokalista o niepowtarzalnej i bardzo klimatycznej barwie głosu, do tego kompozytor i gitarzysta. Fani w jego twórczości podziwiają autentyczność i prostotę. Jego debiutancka płyta "Wilczełyko" okazała się miłą niespodzianką w 2012 roku.

Skubas: mój prywatny sukces został osiągnięty>>>

Skubas i jego "Wilczełyko" - zobacz koncert!>>>

Koncerty Skubasa to z jednej strony wybuch energii, z drugiej - potężna dawka melancholii skrywanej pod maską grunge’owego hałasu. Artysta po mistrzowsku tworzy niesamowite spektakle, którym towarzyszy niepowtarzalna atmosfera. Słuchacze mogli się o tym przekonać  m.in. na tegorocznej trasie Męskiego Grania. A kto nie słyszał jeszcze Skubasa w wersji koncertowej, taką szansę ma dzięki Trójce. Była to już kolejna wizyta artysty w naszym studiu. Zapraszamy do oglądania i słuchania!

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(ei, mat. prom., fbi)

Polecane