Ray Wilson na żywo w radiowej Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Ray Wilson na żywo w radiowej Trójce
Ray Wilson bardzo dobrze czuł się na trójkowej scenie Foto: W. Kusiński/PR

Ray Wilson wydał w 2016 roku aż dwa albumy: w maju "Song For A Friend", a w październiku "Makes Me Think Of Home". 4 grudnia tego samego roku, muzyk wystąpił w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Retransmisję występu nadaliśmy w niedzielę 28 czerwca 2020 roku. 

"Makes Me Think Of Home" to szósty solowy, studyjny album frontmana Stiltskin i Genesis, Raya Wilsona. Ukazał się niedługo po premierze akustycznej płyty "Song For A Friend", która na półki sklepowe trafiła wiosną tego roku, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

"Makes Me Think Of Home" przynosi mieszankę muzyki popowej, rockowej i progresywnej, naznaczonej charakterystycznym wokalem. - Album porusza temat radości z wolności, którą możemy się cieszyć i którą ze strachu przez samotnością, bierzemy za pewnik - mówi o swoim nowym dziele Ray Wilson.


Podkreśla niedoskonałości, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi, i przypomina o tym, że nie powinniśmy się ich bać, tylko je zaakceptować. Sięgając po słowa Leonarda Cohena: "There is a crack in everything. That's how the light gets in" ("We wszystkim są pęknięcia. Tak wpada światło").Polecane