Kuba Strzyczkowski o zmianach w radiowej Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kuba Strzyczkowski o zmianach w radiowej Trójce
Kuba StrzyczkowskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

– Na razie szukamy pulsu pacjenta. Potem zbudujemy namiot, dom, a następnie wieżę. Dajmy sobie czas – mówił o swoich planach wobec Trójki Kuba Strzyczkowski – od 1990 roku dziennikarz naszej stacji, a od poniedziałku 25 maja – dyrektor Programu 3 Polskiego Radia.

Posłuchaj

Kuba Strzyczkowski o swoich pierwszych krokach jako dyrektor radiowej Trójki (Zapraszamy do Trójki – ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

W rozmowie na temat tego, co czeka antenę w najbliższych dniach, nie mogło zabraknąć pytania, które zadają sobie wszyscy słuchacze: czy w piątek odbędzie się Lista Przebojów Trójki? Jeżeli tak – kto ją poprowadzi?

– Prowadzimy rozmowy z Panem Markiem Niedźwieckim. Mamy nadzieję, że będą to rozmowy, które pięknie się skończą. W najbliższy piątek po godzinie 19.00 Mariusz Owczarek zaprosi Państwa na spotkanie wokół listy – poinformował Kuba Strzyczkowski.

Nowy dyrektor odniósł się również do Trójkowych serwisów informacyjnych, które od tej pory mają być "serwisami dla wszystkich". – Moim marzeniem jest sytuacja, w której Państwo wiedzą, co uważa druga strona i są to informacje podane w sposób profesjonalny oraz rzetelny – powiedział w rozmowie z Marcinem Łukawskim.

– Marzy mi się kontakt ze słuchaczami. Myślę, że on będzie, choć być może ograniczony, bo wszystkiego nie pogodzę. Będę się bardzo starał – dodał prowadzący audycję "Za, a nawet przeciw" i pomysłodawca corocznych licytacji w ramach akcji "Święta bez granic".

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Prowadzi:
 Marcin Łukawski
Gość: Kuba Strzyczkowski (dziennikarz i dyrektor radiowej Trójki)
Data emisji: 28.05.2020
Godzina emisji: 9.16

kr/ml

Polecane