Bliskość, która pomaga przetrwać najtrudniejszy czas

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Bliskość, która pomaga przetrwać najtrudniejszy czas
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Jacob Lund/ShutterstockFoto: Jacob Lund/Shutterstock

"Ludziom pomagają ludzie. Jeżeli tęsknisz za domem, podaj mi rękę – ja ją potrzymam" – to słowa piosenki "People Help People" Birdy i, jednocześnie, motto naszego spotkania.

Posłuchaj

Noc z Katarzyną Stoparczyk (Noc z Trójką w domu)
+
Dodaj do playlisty
+

Ta audycja jest o tym, co pozwala przetrwać człowiekowi pandemie, kwarantanny i inne trzęsienia ziemi. Wszystko to możliwe jest dzięki tym, z którymi zbudowaliśmy prawdziwą bliskość. To ona jest tematem naszego spotkania, taka, która nigdy nie przemija, która przeszła wszystkie próby.

Audycja ta ma trzech bohaterów. Pierwszy z nich, wybitny aktor Jan Nowicki opowiada o pięknej męskiej przyjaźni i najważniejszej kobiecie jego życia. 

Jan Nowicki: kobiety utrzymują porządek na świecie – posłuchaj całej rozmowy >>> 

Drugim bohaterem naszej audycji, jest Krzysztof Hołowczyc, który mówi o przyjaciołach z toru wyścigowego, swoim tacie i o niej – tej, która daje mu siłę każdego dnia, a zwłaszcza wtedy, gdy prędkość na liczniku bolidu przekracza 200 km/h, a temperatura w kokpicie sięga zenitu.

Krzysztof Hołowczyc: życie ma wartość, jeżeli jesteś potrzebny – posłuchaj całej rozmowy >>>

Ostatnim z bohaterów naszego spotkania, pan Franciszek Pieczka, prowadzi nas przez historie o swoich najbliższych przyjaciołach, piosenkach i rolach filmowych, telewizyjnych i teatralnych, aż do najważniejszej osoby w jego życiu.

Franciszek Pieczka: każdy dziadek rozpieszcza swoje wnuki – posłuchaj całej rozmowy >>>

***

Tytuł audycji: Noc z Trójką w domu
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 4.05.2020 
Godzina emisji: 0.05


Polecane