Francis Tuan w koncertowym wcieleniu na antenie Trójki!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Francis Tuan w koncertowym wcieleniu na antenie Trójki!
Francis TuanFoto: mat. promocyjne

Na zakończenie pierwszej soboty maja, po emocjach związanych z 13. Polskim Topem Wszech Czasów, mieliśmy prezent dla wszystkich słuchaczy Trójki. Grupa Francis Tuan specjalnie dla nas zarejestrowała swoje piosenki w wersji koncertowej.

Posłuchaj

Francis Tuan koncertowo! (Wieczór z Trójką w domu)
+
Dodaj do playlisty
+

Choć pewnie trafniej napisać w wersji "na żywo" – zagrali je w rodzinnym Wrocławiu w zaprzyjaźnionym klubie, ale bez udziału publiczności, z którą kontakt cenią sobie ponad wszystko. Na początku roku wydali debiutancką płytę zatytułowaną "Let's Pretend". Piszą: "piosenki Francisa Tuana przepełnione są pogodą ducha, ponieważ radość uznaje za najlepszy rodzaj buntu. Swoją muzyką zaprasza w podróż do innego świata, gdzie zatarły się niepotrzebne granice – również muzyczne. Tu gitarowy pop staje się tłem dla duchowych refleksji, taneczne utwory mają teksty inspirowane filozofią, a etniczne wietnamskie instrumenty współgrają z elektroniką". To trzeba usłyszeć!

***

Koncert grupy Francis Tuan w ramach audycji "Wieczór z Trójką w domu" został wyemitowany w sobotę (2 maja) o godz. 21.05 zaprosiła na niego Agnieszka Szydłowska.

Polecane