Koncert "Męskie Granie 2019 – Dogrywka". Posłuchaj!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Koncert "Męskie Granie 2019 – Dogrywka". Posłuchaj!
Męskie Granie 2019 w ŻywcuFoto: Michał Murawski

"Męskie Granie 2019" to jubileuszowa, dziesiąta już edycja tej imprezy. Podczas koncertu usłyszeliśmy artystów, którzy pojawili się na świeżo wydanym krążku "Męskie Granie 2019 – Dogrywka" – duety Waglewski-Maleńczuk, Mazolewski-Porter, zespoły Ørganek i Lao Che oraz Krzysztofa Zalewskiego i Katarzynę Nosowską. Nagranie występu wyemitowaliśmy 17 kwietnia o godz. 23.05.


Posłuchaj

49:27
Muzyczny powrót na trasę koncertową roku –"Męskie Granie 2019 - Dogrywka" (Koncert w Trójce)
+
Dodaj do playlisty
+

 

17 kwietnia ukazał się album "Męskie Granie 2019 - Dogrywka". Na płycie wydanej nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia znalazło się aż 15 utworów w wykonaniu najlepszych polskich artystów rodzimego popu, rocka i elektroniki. Wśród wymienionych wyżej wykonawców album ozdobiły nowe aranżacje takich klasycznych przebojów, jak "Iść w stronę słońca" 2+1, czy "Oni zaraz przyjdą tu" grupy Breakout.

Dziesiąta, jubileuszowa trasa koncertowa "Męskie Granie" była jednym z najważniejszych artystycznych wydarzeń ostatnich lat w Polsce. Koncerty na długo pozostaną w pamięci fanów artystów tworzących to muzyczne dzieło. Album "Dogrywka" stanowi przedłużenie tych wspomnień. Jest też specjalnym dodatkiem do albumu "Męskie Granie 2019", który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku nakładem Polskiego Radia i uzyskał status platynowej płyty.

Polecane