Dziarma: rap jest moją przygodą

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Dziarma: rap jest moją przygodą
Hirek Wrona, Dziarma i Marta MalinowskaFoto: PR

– Tworząc "V" chciałam być reprezentantką kobiet, które mają trochę złamane serce, są zagubione i nie odnajdują się do końca w świecie, w którym jest dużo imprez i ludzi robiących na złość. Inspirowałam się nie tylko swoimi odczuciami i doświadczeniami, ale też tym, co przeżywają moi odbiorcy  – mówiła w Trójce Dziarma – wokalistka i eksperymentująca raperka.

Posłuchaj

Dziarma w "Polskim Bicie" (Polski bit/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

"V" to debiutancka EP-ka wokalistki, która jest zapowiedzią kierunku muzycznego, w jakim planuje zmierzać wokalistka i raperka. Rozmawialiśmy o pracy nad tym materiałem, o tym czego Dziarma nauczyła się wchodząc do branży muzycznej jako nastolatka, a także o jej planach na ten rok.

V "Dziarma"  Foto: mat. promocyjne V "Dziarma" Foto: mat. promocyjne

 – Trochę to trwało, ale jestem zadowolona z odbioru i z tego, jak to wyszło. Teraz otaczam się osobami, które rozumieją mnie artystycznie i mam przestrzeń do tego, żeby się rozwijać. Długo eksperymentowałam z rapem, jest to jeden ze sposobów, w jaki się wyrażam jako wokalistka. Już od dawna nagrywam utwory w tym klimacie, ale nie były one publikowane. Mogłabym nazwać się raperką, ale głównie jestem wokalistką. Trochę eksperymentuję z tą muzyką i ciężko jest powiedzieć, czy za pięć lat też będę rapować – wyznała Dziarma.

***

Tytuł audycji: Polski bit
Autorzy: Marta Malinowska, Hirek Wrona 
Gość: Dziarma (wokalistka, raperka)
Data emisji: 01.02.2020
Godzina emisji: 0.06

kr/ mat. promocyjne

Polecane