Takiego "Karpia" jeszcze nie było. Koncert Noworoczny Trójki już 11 stycznia

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Takiego "Karpia" jeszcze nie było. Koncert Noworoczny Trójki już 11 stycznia
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod batutą Michała KlauzyFoto: Przemysław Zalewski

– Będzie Lehár, będą panowie Strauss, będzie Wojciech Kilar z moim ukochanym polonezem. No i piosenka Przyjaciół Karpia w wersji instrumentalnej, zaaranżowana na orkiestrę po raz pierwszy w historii – zapowiada Kuba Strzyczkowski. Właśnie trwają przygotowania do Koncertu Noworocznego, który odbędzie się w Trójkowym studiu już 11 stycznia.

Posłuchaj

W oczekiwaniu na Koncert Noworoczny w Trójce (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
+
Dodaj do playlisty
+

Na scenie usłyszymy solistkę Joannę Moskowicz oraz Orkiestrę Polskiego Radia w Warszawie pod batutą Michała Klauzy – Muzyczne Studio Polskiego Radia to miejsce wyjątkowe, które jest naszą siedzibą i domem. Zobaczycie Państwo, że nawet w studiu Osieckiej orkiestra symfoniczna, lekko okrojona, ale jednak, na tej estradzie się mieści. Jakoś udało nam się wcisnąć razem z kwintetem – cieszy się dyrygent.

– Zanosi się na to, że będzie to wydarzenie. Ludzie z anteny zaczepiają mnie na korytarzu, mówią, że będą na próbie. Czegoś takiego tutaj jeszcze nie było – zachęca Tomasz Kowalczewski, dyrektor radiowej Trójki i jeden z pomysłodawców wydarzenia.

Występ będzie uroczystym zwieńczeniem tegorocznej akcji "Święta bez granic" i prowadzonych w jej ramach licytacji Kuby Strzyczkowskiego, który wystąpi również w roli gospodarza koncertu, którego retransmisja na antenie Trójki wybrzmi 26 stycznia o godz. 19.05.

Zapraszamy do zapoznania się z programem koncertu ---->

1280x158_swieta bez granic_01d.jpg

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi:
 Kuba Strzyczkowski
Autorka materiału: Justyna Godz
Data emisji: 10.12.2019
Godzina emisji: 16.51

kr/ml

Polecane