Justyna Steczkowska: 2020 rok będzie dla mnie pełen muzyki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Justyna Steczkowska: 2020 rok będzie dla mnie pełen muzyki
Justyna Steczkowska i Marek NiedźwieckiFoto: Edyta Kocemba/Polskie Radio

– Jesienią zagram 25 koncertów. To będzie olbrzymie show z ekranami i tancerzami. Pokażę wszystkie postacie, które stworzyłam przez te ćwierć wieku. To będzie szalona zabawa – zapowiada Justyna Steczkowska, która w 2020 roku będzie obchodzić 25-lecie swojej pracy artystycznej.

Posłuchaj

Justyna Steczkowska świętuje 25-lecie na scenie (Do południa/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Ostatnie kilka miesięcy artystka również spędziła w trasie, która promowała album "Maria Magdalena. All Is One". Towarzyszyła jej Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective oraz didżej Jakub Rene Kosik.

– Płyta jest nietypowa, koncert również. Chciałam to zrobić najlepiej, jak to jest możliwe w naszych warunkach i udało się. Całą trasę graliśmy w 3D. Mieliśmy naprawdę piękny feedback od publiczności, mnóstwo wzruszających chwil. A że płyta opowiada o podróży duszy i jest miła dla ucha, grało się naprawdę fantastycznie – wspomina rozmówczyni Marka Niedźwieckiego.

 Justyna Steczkowska w trasie promującej album "Maria Magdalena. All Is One"    Foto: mat. promocyjne Justyna Steczkowska w trasie promującej album "Maria Magdalena. All Is One"   Foto: mat. promocyjne

Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Justyna Steczkowska (piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów)
Data emisji: 30.12.2019
Godzina emisji: 11.10

kr/mat. promocyjne/mk

Polecane