Justyna Steczkowska w towarzystwie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej wystąpiła na żywo w Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Justyna Steczkowska w towarzystwie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej wystąpiła na żywo w Trójce
Justyna SteczkowskaFoto: Royal Concert

W niedzielę, 5 stycznia, w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej byliśmy świadkami niezwykłego widowiska – Justyna Steczkowska zagrała koncert w ramach trasy "All Is One Tour".

Posłuchaj

Koncert Justyny Steczkowskiej w ramach trasy "All Is One Tour" (Koncert/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

W 2019 roku ukazał się najnowszy album Justyny Steczkowskiej "Maria Magdalena. All Is One". Płycie towarzyszy trasa koncertowa "All Is One Tour", która na początku roku 2020 zawita również do Trójki.

Producentem albumu "Maria Magdalena" jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles. To właśnie on odpowiedzialny jest za największe sukcesy Lany Del Rey.

Na płycie "Maria Magdalena" znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

Jak mówi sama artystka: "«Maria Magdalena» to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do pracy nad płytą zaprosiłam Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach."

Justyna Steczkowska w Trójce Justyna Steczkowska w Trójce (fot. Royal Concert 

"Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta «Maria Magdalena» go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze".

Justyna Steczkowska w Trójce Justyna Steczkowska w Trójce (fot. Royal Concerts) 
Justyna Steczkowska w Trójce Justyna Steczkowska w Trójce (fot. Royal Concerts) 

(mat. prasowe)

Polecane