"Święta bez granic 2019". Dogrywka numer 2 za nami!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Święta bez granic 2019".  Dogrywka numer 2 za nami!
"Święta bez granic 2019" – licytacja w "Trzeciej stronie medalu"Foto: PR

Podczas sześciu licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" udało się zebrać 937 707 złotych! A wszystko po to, by wesprzeć zdolne dzieci z niezamożnych rodzin.

Posłuchaj

Podsumowanie niedzielnej licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" (serwis Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Dzięki ofiarności przyjaciół Trójki – po czterech "regularnych" piątkowych aukcjach i sobotniej dodatkowej licytacji w "Liście osobistej" Piotra Metza – mogliśmy zorganizować kolejną! 

Podczas aukcji, która odbyła się w audycji "Trzecia strona medalu" (niedziela 22 grudnia, godz. 17.00-19.00) zdobyć można było:

– Zestaw "gry zespołowe", w którego skład wchodzą: koszulka z numerem 6 Karola Kłosa i piłka z podpisami siatkarzy Skry Bełchatów oraz koszulka PGE VIVE Kielce z autografami piłkarzy ręcznych, trafił do Pani Agnieszki, która zaoferowała za niego 3 503 zł.


– Rękawice Joanny Jędrzejczyk – mistrzyni świata MMA stały się własnością Pana Tomasza, który wylicytował je za 3 333 zł.


– Spotkanie w Spale z lekkoatletycznymi wicemistrzyniami świata ze sztafety 4x400 metrów, będzie udziałem Pani Magdaleny, która zapłaciła za nie 6 333 zł. 

Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik i Iga Baumgart-Witan Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik i Iga Baumgart-Witan


– Zestaw koszulek z autografami polskich skoczków narciarskich, należy już do Pana Tomasza, który zaoferował 5 333 zł.


***

Podczas akcji charytatywnej "Święta bez granic 2019" pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. Są nie tylko utalentowane, ale też aktywne społecznie. Angażując się w różne działania, swoim talentem dzielą się z innymi.

Pomagając im, wspieramy nie tylko przyszłość ich samych, ale także zmieniamy lokalne społeczności. Stypendium jest dla tych dzieci szansą na rozwój i naukę tego, o czym marzą.

Jak co roku gorąco zachęcamy Państwa do udziału w akcji. Pomoc organizuje Fundacja Świętego Mikołaja, wieloletni partner Trójkowych akcji świątecznych.

***

Akcję charytatywną mogą także Państwo wspomóc na trzy inne sposoby:

– kupując płytę "Święta bez granic 2019" (premiera 29 listopada), która będzie wyjątkowa, choćby z tego powodu, że jest na niej już dwudziesta (!) opowieść o Karpiu zatytułowana "Dwudziesty raz…". Piosenkę śpiewają znakomici polscy wokaliści i wokalistki. Oprócz "Karpia" na płycie znajdą Państwo utwory najwyższej próby (świąteczne i nie tylko). Całkowity dochód ze sprzedaży tego wydawnictwa zostanie przekazany na pomoc stypendialną dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. 

– wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa od 15 listopada 2019 do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu.

– dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja:
37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem "Trójka – darowizna na stypendia" lub wpłacając on-line poprzez stronę: mikolaj.org.pl/swietabezgranic.

Polecane