Jak działa umysł miliardera? Rafael Badziag o 20 zasadach bogactwa i sukcesu

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Jak działa umysł miliardera? Rafael Badziag o 20 zasadach bogactwa i sukcesu
Rafael BadziagFoto: mat. prasowe

Do studia Trójki zawitał ktoś, kto dokonał niezwykłej rzeczy. Dotarł do kilkudziesięciu miliarderów (odmówiło mu rozmowy kilkuset!) i napisał fascynującą książkę o tym, kim są.

Posłuchaj

Rafael Badziag o książce "Umysł miliardera" (Klub Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Wybrał takich, którzy nie pochodzą z bogatych rodzin ani nie skończyli wybitnych uczelni. Doszli do swoich fortun od zera. Jaki jest "Umysł miliardera"? To tytuł książki Rafaela Badziaga, który opowiedział o jej powstawaniu, spotkaniach z zamożnymi bohaterami i wyzwaniach, przed jakimi stanął w ostatnim czasie. 


"Umysł Miliardera" Rafael Badziag, wyd. Panoma Press "Umysł Miliardera" Rafael Badziag, wyd. Panoma Press  Foto: mat. promocyjne

Książka "Umysł Miliardera" jest przewodnikiem dla tych, którzy ze swojej pozycji przedsiębiorcy, milionera, a może nawet multimilionera, chcą wspiąć się na najwyższy poziom i czerpać przyjemność ze wzbogacania tego świata dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Można nie skończyć studiów, można urodzić się na pustyni, można nie mieć imienia i nie znać swojej daty urodzenia, jak niektórzy z opisywanych miliarderów, nieposiadający żadnych szans na sukces, a mimo to, odnieść nieprawdopodobny sukces w biznesie. Takie historie i wyciągane z nich wnioski autor zawarł w 20 zasadach opisanych w książce.

– Dostałem setki odmów, ale liczy się efekt końcowy. Udało mi się zebrać rozmowy z najlepszymi przedsiębiorcami świata – mówił w audycji Rafael Badziag. – Jakby obliczyć szybkość, z jaką Bill Gates się bogaci, to wychodziłoby jakieś 50 milionów dziennie, czyli 2 miliony za godzinę. Jeśli ja miałbym zapłacić za czas miliardera, byłoby to niemożliwe – dodał z przymrużeniem oka. 

Jak powstawała książka? Dlaczego Rafael Badziag zdecydował się na napisanie takiej książki? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Dariusz Bugalski
Gość: Rafael Badziag (autor książki "Umysł miliardera")
Data emisji: 9.12.2019
Godzina emisji: 21.09

mat. prasowe/kw/ml

Polecane