Muzyka, siatkówka, pasja

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Muzyka, siatkówka, pasja
Tomasz BednarekFoto: archiwum prywatne

Miłośnicy teleturniejów muzycznych znają go z pewnością z wyczynów jakich dokonywał w "Jaka to melodia?". Po jednej nutce był w stanie rozszyfrować utwór muzyczny.

Posłuchaj

Miłość do muzyki i sportu. Historia Tomka Bednarka (Reportaż/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Fani piłki siatkowej mogą go kojarzyć z meczów naszej reprezentacji. To on pojawia się z trąbką na widowni, by zagrzewać publiczność do kibicowania. Jeździ za naszą drużyną po całej Europie. Ale to nie jedyne pasje Tomka.

– On jest podwójnym mistrzem. Pierwszy rekord w finale zrobił czterosekundowy, a rok później trzysekundowy. Nie wiem, jak tego dokonał. Według mnie jest to niemożliwe – opowiada Robert Janowski, były prowadzący "Jaka to melodia?". 

– Przez pierwsze sześć lat opuściłem tylko trzy mecze reprezentacji Polski. Byłem pięć razy na mistrzostwach Europy. Udało mi się być również na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Mam plan, aby pojawić się w Tokio – podkreśla bohater reportażu Tomek Bednarek.

Jak Tomek wpadł na pomysł udziału w teleturnieju? Dlaczego jeździ na niemal wszystkie mecze reprezentacji Polski w siatkówce? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania reportażu.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Nazywam się Bednarek. Tomek Bednarek" 
Autorka reportażu: Roma Leszczyńska 
Data emisji: 3.12.2019
Godzina emisji: 18.45

kw/mk

Polecane