Wielkie odliczanie do akcji "Święta Bez Granic" 2019!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wielkie odliczanie do akcji "Święta Bez Granic" 2019!
Środki zebrane w tegorocznej akcji "Święta Bez Granic" zostaną przekazane zdolnym dzieciom z biednych polskich rodzinFoto: mat. promocyjne

– Przez cały rok prowadzimy zbiórkę środków na pomoc dzieciom z niezamożnych rodzin, jak i przez cały rok wypłacamy im stypendia – podkreśla Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja. Już 29 listopada rozpoczynamy kolejną akcję "Święta Bez Granic"!

Posłuchaj

Trójka i Fundacja Świętego Mikołaja z pomocą dla zdolnych dzieci z biednych rodzin (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
+
Dodaj do playlisty
+

ŚBG.jpg
Święta Bez Granic 2019 - serwis specjalny

Minął już rok od czasu, gdy zachęcaliśmy Trójkowych Słuchaczy do pomocy dzieciom z Mariupola na Ukrainie. Dzięki ich hojności zebraliśmy ponad 1 mln 200 tys. złotych. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczymy na rzecz zdolnych dzieci z biednych polskich rodzin.

– Od 15 listopada, żeby włączyć sie w akcję "Święta Bez Granic", możemy wysyłać SMS-y charytatywne o treści POMOC na numer 7545 . To już kolejny rok, kiedy Słuchacze Trójki wspierają podopiecznych naszej fundacji. W zeszłym roku z samych SMS-ów zebraliśmy pół miliona złotych – zachęca ekspertka fundacji.

Ponadto, w najbliższy piątek czeka nas premiera już 20., jubileuszowej edycji płyty Przyjaciół Karpia, której nagrania odbyło się, oczywiście w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji!

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi:
 Piotr Łodej
Autorka materiałuEwa Dudzińska
Data emisji: 25.11.2019
Godzina emisji: 17.13

kr/kw

Polecane