Miasto kontrastów, chaosu i magii. "Trójka – jesteśmy połączeni" w Delhi

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Miasto kontrastów, chaosu i magii. "Trójka – jesteśmy połączeni" w Delhi
DelhiFoto: Shutterstock.com/Elena Ermakova

Michał Żakowski wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Indii. Jego relacji można było słuchać w Trójce w środę 18 września 2019 roku.

Posłuchaj

"Metro to prawdziwe błogosławieństwo dla Delhi!" (Zapraszamy do Trójki – ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, było Delhi.

– Delhi to jedno z trzech największych miast świata, w którym żyje 26 milionów ludzi. Pamięta ono rządy kilku imperiów, widać ich ślady na każdym kroku: starożytne forty, świątynie, bazary. To miasto kontrastów, chaosu i magii oraz śmiechu podczas porannej jogi w cudownych ogrodach – mówił Michał Żakowski. 

Relacji naszego dziennikarza prosto z tego miasta można było wysłuchać w środę 18 września porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz "Do południa".  

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambuł, BudapesztSplitMiami, Połągę i Wilno.

Polecane