Paweł Wójcik wystąpił na scenie Trójki!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Paweł Wójcik wystąpił na scenie Trójki!
Paweł Wójcik w TrójceFoto: Wojciech Kusiński

Paweł Wójcik Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Nowych utworów barda, ale i starych, znanych już publiczności piosenek, posłuchamy na żywo w Trójce!

Posłuchaj

Paweł Wójcik na żywo ze studia im. Agnieszki Osieckiej (Gitarą i piórem/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Koncert Pawła Wójcika z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wyemitowaliśmy w czwartek (12.09) o godz. 23.05, w ramach audycji "Gitarą i piórem".

Paweł Wójcik. Wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu – tak w życiu, jak i na scenie. Pisze o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić.

Jest zdobywcą nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, nagrody publiczności na festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego "Nadzieja", laureatem Grand Prix i nagrody publiczności na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce oraz Grand Prix im. Jonasza Kofty w Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie.

Najczęściej występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora Tomasza Sarniaka, który "czarno na białym" potęguje emocje i wydobywa w jego piosenek ledwie uchwytne nastroje.

Dyskografia Pawła Wójcika: "Piosenki ze szkłem" (2013), "Obrazki" (2014), "Uliczna" (2016), "Wysocki po mojemu" (2018), "Dama Pik" (2019).

(mat. promocyjne)

Polecane