Barbara Wrońska: nie mogę uwierzyć w to, co los mi wciąż przynosi

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Barbara Wrońska: nie mogę uwierzyć w to, co los mi wciąż przynosi
Barbara Wrońska Foto: Darek Kawka

– Czuję, że ta płyta i ten świat muzyczny, który stworzyłam przyciąga uczuciowo i emocjonalnie. Bardzo się bałam tego koncertu, bo czułam odpowiedzialność bycia gospodarzem – mówiła po swoim piątkowym występie na krakowskim finale Lata z Radiem, Barbara Wrońska.

Posłuchaj

Barbara Wrońska opowiada Annie Gacek i Piotrowi Stelmachowi o swoich muzycznych przemianach (Audycja specjalna/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Na scenie w Parku Jordana artystce towarzyszyli: Brodka, Nosowska, Natalia i Paulina Przybysz, Ralph Kamiński i Piotr Zioło. – To wszystko wyszło tak naturalnie i pięknie. Każdy przeżywał ze mną piosenki. Czuję, jakby spotkało mnie dzisiaj ogromne szczęście – wyznała rozmówczyni Anny Gacek i Piotra Stelmacha. 

Podczas koncertu, 30 sierpnia Barbara Wrońska wykonała z towarzyszeniem siostrzanego projektu Przybysz – Przybysz po raz pierwszy własną interpretację pieśni Stanisława Moniuszki "Złota rybka". Radiowa premiera tego utworu zaplanowana została dopiero na 6 września.

Jak układa się współpraca wokalistki z innymi artystami, w tym Natalią i Pauliną Przybysz, które są jej koleżankami z podstawówki? Kiedy artystka zdecydowała się pożegnać ze skrzypcami? I jakie rodzinne powiązania łączą ją z… Misiem Uszatkiem?

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna  
Prowadzi: Anna GacekPiotr Stelmach
G
oście: Barbara Wrońska (wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów)
Data emisji: 30.09.2019
Godzina emisji: 22.10

gs

mat. promocyjne mat. promocyjne

Polecane