Dawid Podsiadło: ta przygoda zawsze trwa za krótko

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Dawid Podsiadło: ta przygoda zawsze trwa za krótko
Dawid Podsiadło na scenie Męskiego Grania w WarszawieFoto: Michał Murawski

Kilkanaście tysięcy ludzi, Orkiestra Orkiestr i niezwykłe koncerty. Za nami warszawski przystanek Męskiego Grania, podczas którego Anna Gacek i Piotr Metz nadawali prosto ze Służewca, gdzie spotkali się z wieloma gośćmi. 

Na warszawskiej scenie Męskiego Grania wystąpiła Maria Peszek. Był to niezwykły koncert, ponieważ artystka pojawiła się na scenie wraz z zespołem Trebuniów-Tutków. Chwilę po zejściu ze sceny opowiedziała w audycji o współpracy z muzykami z Podhala. 

– Do współpracy przekonała mnie energia, piękno i czystość w tym, co robią Trebunie-Tutki. Wydawało mi się, że nasze zestawienie będzie elektryzujące i będzie znaczyło coś więcej. To spotkanie muzyków, którzy kochają grać – mówiła w audycji Maria Peszek. 

Tu możesz posłuchać pierwszej godziny "Listy osobistej" z 17 sierpnia >>>

Tu możesz posłuchać drugiej godziny "Listy osobistej" z 17 sierpnia >>>

Tu możesz posłuchać trzeciej godziny "Listy osobistej" z 17 sierpnia >>>

Trójkowe studio odwiedził również Dawid Podsiadło i opowiedział m.in. o występie Orkiestry Orkiestr, która zaprezentowała na scenie wszystkie dotychczasowe hymny Męskiego Grania, i o poprzednich edycjach tej imprezy. – Jeśli chodzi o samą atmosferę koncertów Męskiego Grania, to jest to fantastyczny moment w roku i świetna okazja do spotkań. Ta przygoda zawsze trwa za krótko. Można tę trasę robić częściej, a nie tylko w wakacje – podkreślił Dawid Podsiadło. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji, podczas której Piotr Metz i Anna Gacek rozmawiali z muzykami orkiestry Męskiego Grania. 

***

Tytuł audycji: Lista osobista  
Prowadzą:
Anna Gacek, Piotr Metz
Goście: Maria Peszek (aktorka, wokalistka i autorka tekstów piosenek), Olaf Deriglasoff (gitarzysta, basista, muzyk sceny niezależnej, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny), Marcin Macuk (muzyk, kompozytor, wokalista, producent muzyczny i multiinstrumentalista), Katarzyna Nosowska (wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, felietonistka), Dawid Podsiadło (woklaista, autor tekstów), Wojciech Waglewski (wokalista, gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, członek Akademii Fonograficznej ZPAV oraz Polskiej Akademii Filmowej), Tomasz Organek (muzyk, kompozytor, wokalsita i autor tekstów, członek Akademii Fonograficznej ZPAV)
Data emisji:
 17.08.2019 
Godzina emisji:
 19.08, 20.05, 21.07

kw/mk

Polecane