Kortez: Męskie Granie trochę mnie otworzyło

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kortez: Męskie Granie trochę mnie otworzyło
Kortez podczas występu na Męskie Granie 2019 w WarszawieFoto: Damian Kramski

Kolejny przystanek tegorocznego Męskiego Grania był bardzo wyjątkowy. W 10. rocznicę wydarzenia na warszawskiej scenie zagrała Orkiestra Orkiestr, a publiczność zgromadzona na Służewcu mogła usłyszeć wszystkie hymny Męskiego Grania.

Posłuchaj

"Myśliwiecka 3/5/7" z Męskiego Grania w Warszawie – część 1 (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Cała impreza odbyła się oczywiście w towarzystwie radiowej Trójki. Plenerowe studio, w którym zasiadała Anna Gacek, odwiedzili goście, którzy opowiedzieli o tym wyjątkowym koncercie na warszawskim Służewcu.

W pierwszej godzinie audycji gościem Trójkowej dziennikarki był Kortez, który wspominał zeszłoroczną edycję trasy, podczas której grał w Orkiestrze Męskiego Grania. – Miałem superpakiet ludzi. Był przecież Dawid, był Krzysiek i pozostali muzycy, świetny skład. Nie czułem żadnej spiny, wszystko odbywało się naturalnie, na luzie. Dobrze wspominam ten czas. Trochę mnie to otworzyło – zaznaczył muzyk. 

Męskie Granie 2019

W drugiej godzinie audycji plenerowej studio Trójki odwiedziła Daria Zawiałow, która wraz z Igo, na tydzień przed warszawskim koncertem, zaśpiewała w Katowicach utwór "Długość dźwięku samotności". – Fajnie się z Igorem zaprzyjaźniliśmy. On jest świetnym chłopakiem i myślę, że jest chemia między nami i wydaje mi się, że nasz występ miło się oglądało – wspominała artystka. 

Czy Kortezowi zdarza się zapomnieć, w jakim mieście gra koncert? Co na kilka minut przed występem czuje Daria Zawiałow? Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna Gacek
G
oście: Kortez (muzyk), Daria Zawiałow (piosenkarka)
Data emisji: 17.08.2019 
Godziny emisji: 17.09, 18.06

kw/kh

Polecane