"Na bank się uda". 20. edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu rozpoczęta!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Na bank się uda". 20. edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu rozpoczęta!
Kadr z filmu "Na bank się uda" Szymona JakubowskiegoFoto: mat. promocyjne

Właśnie rozpoczyna się 20., jubileuszowa edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu, która potrwa aż do 18 sierpnia. Na miejscu jest już Ryszard Jaźwiński, który rozmawiał z dyrektorką festiwalu, Joanną Swachą.

Posłuchaj

Moc pokazów przedpremierowych w Zwierzyńcu! (Fajny film/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Dziś wieczorem zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu "Na bank się uda". Będzie to pokaz wyjątkowy, bo przyjechało do nas dwóch aktorów z tego filmu, czyli Marian Dziędziel i Lech Dyblik. W tym roku mamy bardzo dużo pokazów przedpremierowych, naliczyliśmy aż 75 tytułów. Podkreślamy to, że jesteśmy akademią, czyli oprócz tego, że skupiamy się na przedpremierach polskich i zagranicznych dużych tytułów, pokazujemy też kino nieznane. W tym roku postawiliśmy na Urugwaj. 9 filmów, które pokazujemy, nigdy nie gościło na polskich ekranach – opowiada rozmówczyni Ryszarda Jaźwińskiego. 

Pokazów jakich konkretnie filmów możemy spodziewać się na festiwalu w Zwierzyńcu? Kto wystąpi na koncertach towarzyszących wydarzeniu?

Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w dołączonym nagraniu audycji.

Fragment plakatu promującego 20. edycję Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu Fragment plakatu promującego 20. edycję Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu

***

Tytuł audycji: Fajny film
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 9.08.2019
Godzina emisji: 10.48

kr/mk

Polecane