Moc wakacyjnych lektur

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Moc wakacyjnych lektur
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Suzanne Tucker

Kolejny tydzień lata to dwie kolejne, wakacyjne lektury. Co ośmioletnia Krysia i Katarzyna Stoparczyk przygotowały tym razem?

Posłuchaj

W wakacje czytamy o zimie (Trzy kropki/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Krysia przyniosła do studia komiks pt. "Zguba zębiełków" – czwarty tom z sagi o ryjówce Dobrzyku stworzonej przez Tomasza Samojlika. Dlaczego właśnie ta pozycja? – Jest ciekawa i inspiruje do chodzenia po meblach – odpowiada nasza mała rozmówczyni.

Katarzyna Stoparczyk również przyszła do Trójkowego studia z ciekawą książką: "Yeti, w którego nikt nie wierzył" Joanny Olejarczyk z ilustracjami Aleksandry Gołębiewskiej – To jest niezwykle wartościowa, piękna, wzruszająca historia o Yetim, ale także o wszystkich dzieciach, które w siebie nie wierzą – mówi autorka audycji.

Okładka książki "Yeti, w którego nikt nie wierzył" Joanny Olejarczyk i Aleksandry Gołębiewskiej, wyd. EZOP Agencja Edytorska Okładka książki "Yeti, w którego nikt nie wierzył" Joanny Olejarczyk i Aleksandry Gołębiewskiej, wyd. EZOP Agencja Edytorska
Kto, według Krysi, chciałby latem czytać książki o zimie? Czy bycie zainspirowanym i nieporządek w pokoju idą ze sobą w parze?
Zapraszamy do wysłuchania audycji!

***

Tytuł audycji: Trzy kropki 
Przygotowała: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 25.07.2019
Godzina emisji: 9.49

kr/kw

Polecane