Odwiedzamy Połągę w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Odwiedzamy Połągę w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"
PołągaFoto: Shutterstock.com/Dmitrii Iarusov

Tomasz Jeleński z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do jednego z najsłynniejszych kurortów wypoczynkowych na Litwie. Jego relacji można było słuchać w Trójce w piątek 26 lipca.

Posłuchaj

Bursztyn – największy skarb Litwy (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, była Połąga.

Relacji Tomasza Jeleńskiego prosto z Połągi można było słuchać w piątek 26 lipcaporannym i w popołudniowym  wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "LP Trójka"

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambuł, BudapesztSplit i Miami.

Polecane