Trójka sprawdza, co słychać w Miami

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka sprawdza, co słychać w Miami
MiamiFoto: Mia2you/Shutterstock.com

Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy turystyczną stolicę Florydy. Do Miami wybrała się nasza wysłanniczka – Agnieszka Szwajgier.

Posłuchaj

Aligatory prosto z Miami (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, było Miami.

Relacji Agnieszki Szwajgier prosto z tego miasta było można wysłuchać w środę 26 czerwca porannym i w popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.40 i 7.40, 16.20 i 17.20) oraz w audycji "Do południa" (godz. 10.30). 

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambuł, Budapeszt i Split.

Polecane