Kwiatkowski i Bank w "Akademii rozrywki"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kwiatkowski i Bank w "Akademii rozrywki"
Kwiatkowski i Bank w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W audycji posłuchamy obszernych fragmentów koncertu formacji Kwiatkowski i Bank, który odbył się 15 czerwca w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Posłuchaj

Maciej Kwiatkowski o działalności formacji Kwiatkowski i Bank (Akademia rozrywki/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Zaszczyt wystąpienia w studiu Agnieszki Osieckiej jest czymś niesamowitym, zawsze się o tym marzyło – mówi Maciej Kwiatkowski.  Zapytany o wakacyjne grupy odpowiada – W wakacje gramy jeszcze w Krakowie, pojeździmy po letnich festiwalach, jak Bóg da, pojedziemy na MULATKĘ, do Lidzbarku Warmińskiego, więc tam można nas zobaczyć w programach festiwalowych. A teraz planujemy zasypać sieć naszymi piosenkami, bo mamy już trochę materiału, trochę nad tym pracujemy. Polecam szukać nas w internecie, bo będzie nas coraz więcej, coraz lepiej – przekonywał gość "Akademii rozrywki".  

Kwiatkowski i Bank, czyli laureaci tegorocznego Konkursu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni oraz przeglądu kabaretów PAKA wystąpili w ramach "Komediowej Sceny Trójki". Żywiołowa muzyka oraz intrygujące, inteligentne, błyskotliwe teksty sprawiają, że każdy koncert tej formacji staje się inspirującym i niezapomnianym przeżyciem. Tuż po koncercie zamienilismy kilka słów z wokalistą i liderem grupy – Maciejem Kwiatkowskim.

W audycji złożymy także życzenia wszystkim ojcom, których święto zbliża się wielkimi krokami oraz przywitamy pierwszy dzień lata. 

***

Tytuł audycji: Akademia rozrywki
Prowadzi: 
Łukasz Szwed
Gość:
 
Maciej Kwiatkowski (artysta z kabartetu Kwiatkowski i Bank)
Data audycji: 21.06.2019
Godzina emisji: 13.12


Polecane