"Markomania" z Doliny Charlotty

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Markomania" z Doliny Charlotty
Dolina CharlottyFoto: mat. promocyjne

8 czerwca w Dolinie Charlotty odbędzie się wyjątkowy koncert jubileuszowy "Strzał w dziesiątkę". W czerwcu tego roku mija bowiem dziesięć lat od kiedy Dolina Charlotty przyjęła pierwszych gości.

Posłuchaj

"Markomania" z Doliny Charlotty – część pierwsza (Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

Z tej okazji, oprócz wielu konkursów, promocji i atrakcji towarzyszących jubileuszowi w ciągu 2019 roku, w Amfiteatrze Doliny Charlotty 8 czerwca odbędzie się koncert, który poprowadzą Artur Andrus i Marek Niedźwiecki, a wystąpią: Daria Zawiałow, Paweł Domagała, Nosowska i Organek.

Przed tym koncertem dziennikarz Trójki poprowadził z Doliny Charlotty swoją autorską audycję. 

W pierwszej godzinie "Markomanii" gościem Marka Niedźwieckiego był Artur Andrus. Dlaczego obaj panowie zdecydowali się na poprowadzenie koncertu? Z jakich powodów Marek Niedźwiecki rekomenduje podróż z Arturem Andrusem i vice versa?

W drugiej części audycji wyjazdowe studio Trójki odwiedził Paweł Domagała. Jakie utwory artysta zaprezentuje podczas koncertu? Jak dzieli czas między muzykę i aktorstwo?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań!

***

Dolina Charlotty to miejsce niezwykłe w skali świata – oddalona od zgiełku wielkich miast, położona w otoczeniu magicznej, bujnej przyrody enklawa luksusu, gdzie swój nowy dom znalazł nawet Carlos Santana. Oprócz bogatej oferty wydarzeń kulturalnych w Dolinie (kabaretony z mistrzami gatunku i warsztaty młodych kabaretów reżyserowane przez Beatę Harasimowicz, spektakle teatralne, Festiwal Legend Rocka, który gościł m.in. noblistę Boba Dylana, Roberta Planta czy wielokrotnie Santanę lub Deep Purple), historia Doliny Charlotty to piękna opowieść o dążeniu do celu, spełnianiu marzeń i ludzkiej determinacji do tworzenia miejsca, w którym z pasją życia i miłością do muzyki łączy się profesjonalizm obsługi oraz perfekcyjna dbałość o szczegóły.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Artur Andrus, Paweł Domagała 

Data emisji: 8.06.2019
Godzina emisji: 11.13, 12.08

mat. prasowe/mk

Polecane