Odwiedzamy Split w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Odwiedzamy Split w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"
SplitFoto: Shutterstock.com/xbrchx

Ernest Zozuń z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do jednego z większych miast w Chorwacji. Jego relacji można słuchać w Trójce we wtorek 7 maja.

Posłuchaj

Historia Splitu (Zapraszamy do Trójki – ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, był Split.

Relacji Ernesta Zozunia prosto ze Splitu można było słuchać we wtorek 7 majaporannym i w popołudniowym  wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa"

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambułBudapeszt.

Polecane