Filmowe rozmowy, filmowe nowości prosto z Cieszyna!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Filmowe rozmowy, filmowe nowości prosto z Cieszyna!
Rynek w Cieszynie, po lewej stronie ratuszFoto: Shutterstock.com/Henryk Sadura

To było specjalne wydanie audycji, które Ryszard Jaźwiński poprowadził z Cieszyna, gdzie rozpoczął się 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy".

Posłuchaj

Ruszył festwial "Kino na Granicy" (Trójkowo, filmowo)
+
Dodaj do playlisty
+

Trwa 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy" w Cieszynie (27.04-3.05) pod patronatem Trójki. Ryszard Jaźwiński spotkał się z organizatorami oraz twórcami filmowymi prezentującymi swoje filmy podczas przeglądu.

– To jedyny festiwal, na który przyjeżdżam. Pojawiam się na nim z wielką przyjemnością. Nie ma tutaj napięć, czerwonych dywanów czy nagród, przez co od razu jest zdrowsza atmosfera. Trzecim powodem jest Cieszyn. Tu urodził się i wychował mój ojciec – mówi aktor Witold Wieliński. 

Kogo jeszcze w Cieszynie spotkał Ryszard Jaźwiński? Jakie filmy zostaną zaprezentowane podczas festiwalu? Co przygotowali organizatorzy tej imprezy? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której również aktualności filmowe i muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Jolanta Dygoś (dyrektor 21. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie), Jakub Gajdica (dyrektor organizacyjny czeskiej strony 21. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie), Witold Wieliński (aktor), Małgorzata Bogdańska (aktorka), Adam Sikora (reżyser, operator filmowy)
Data emisji: 27.04.2019
Godzina emisji: 16.07

kw/mk

Polecane