Zapraszamy do Trójki

W Łodzi dziś dzień bez foliowej torebki. To kampania na rzecz ograniczenia wszech-obecności plastikowych opakowań, które tak bardzo szkodzą środowisku. Ale Polacy przyzwyczaili się do pakowania zakupów w folie- zmienić te złe nawyki może być trudno. Nad sprawą zastanowimy się w dzisiejszej audycji.

Zapraszamy do Trójki

Będziemy też na naszej granicy z Niemcami- minął miesiąc od wejścia w życie Traktatu z Schengen. Jak się teraz jeździ do Niemiec i z powrotem? O tym w relacji naszego reportera.

Będziemy też towarzyszyć studentom- przed nimi ciężki okres- System Eliminacji Studentów Jest Aktywny - czyli ruszyła zimowa sesja egzaminacyjna.

Zapraszamy- Robert Kantereit i Grażyna Mędrzycka