Zapraszamy do Trójki - popołudnie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Wydarzenia, rozmowy, komentarze, ważne i ciekawe.

Po ubiegłotygodniowej tragedii w kopalnii "Śląsk" górnicy  donoszą o nieprawidłowościach w kopalniach i zmuszaniu ich do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa. Porozmawiamy o tym z przedstawicielem górniczych związków.

Zastanowimy się nad stanem drzew w mieście. Czy jest ich wystarczająco dużo i jak o nie dbamy.

Dziś rozpoczęło działalność Obserwatorium Regionalnych Rynków Pracy. Czym się będzie zajmować- o tym w rozmowie z jego dyrektorem.

Po rezygnacji Amerykanów z instalacji tarczy antyrakietowej firma Bumar proponuje własny system obrony przeciwlotniczej. Przedstawimy ten projekt.

Społeczeństwo jest z nami- mówią lekarze i pokazują badania, z których wynika, że ludzie popierają ich starania o wyższe pensje i ograniczenie liczby dyżurów. Omówimy ten problem.

Połączymy się z naszą kolarką górską Mają Włoszczowską, która dwa tygodnie temu miała poważny wypadek ale już w ostatni weekend wystartowała w kolejnych mistrzostwach i zdobyła srebrny medal.

W Pulsie Trójki o Traktacie Lizbońskim.

A w BWP o problemach spółdzielni mleczarskich w kontekście europejskim i o tym kiedy większość urzędowych spraw będziemy mogli załatwić przez internet.

Zapraszamy Michał Olszański i Agnieszka Stępień

Polecane