Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Wydarzenia, rozmowy, komentarze, ważne i ciekawe.
Po ubiegłotygodniowej tragedii w kopalnii "Śląsk" górnicy donoszą o nieprawidłowościach w kopalniach i zmuszaniu ich do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa. Porozmawiamy o tym z przedstawicielem górniczych związków.
Zastanowimy się nad stanem drzew w mieście. Czy jest ich wystarczająco dużo i jak o nie dbamy.
Dziś rozpoczęło działalność Obserwatorium Regionalnych Rynków Pracy. Czym się będzie zajmować- o tym w rozmowie z jego dyrektorem.
Po rezygnacji Amerykanów z instalacji tarczy antyrakietowej firma Bumar proponuje własny system obrony przeciwlotniczej. Przedstawimy ten projekt.
Społeczeństwo jest z nami- mówią lekarze i pokazują badania, z których wynika, że ludzie popierają ich starania o wyższe pensje i ograniczenie liczby dyżurów. Omówimy ten problem.
Połączymy się z naszą kolarką górską Mają Włoszczowską, która dwa tygodnie temu miała poważny wypadek ale już w ostatni weekend wystartowała w kolejnych mistrzostwach i zdobyła srebrny medal.
W Pulsie Trójki o Traktacie Lizbońskim.
A w BWP o problemach spółdzielni mleczarskich w kontekście europejskim i o tym kiedy większość urzędowych spraw będziemy mogli załatwić przez internet.
Zapraszamy Michał Olszański i Agnieszka Stępień