Wanda Wajda: nie lubię słów "poświęcam się"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Wanda Wajda: nie lubię słów "poświęcam się"
Wanda WajdaFoto: Jacek Bednarczyk/PAP

Jest coś takiego, co można nazwać "galerią pięknych ludzi", takich, którzy promieniują energią i potrafią znaleźć w swoim życiu coś niezwykłego, co wzbudza nasz zachwyt i podziw. Taka właśnie osoba była gościem tego wydania "Godziny prawdy".

Posłuchaj

Wanda Wajda gościem Michała Olszańskiego (Godzina prawdy/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Panią Wandę poznałem niedawno. Obejrzałem o niej reportaż i natychmiast pomyślałem, że jest to osoba, której trzeba posłuchać znacznie dłużej, bo ma piękną opowieść o tym, jak sama sobie radziła z trudnym losem i jak uratowała pewne dziecko, które znaleziono daleko, na śmietniku w Kalkucie – przedstawia gościa audycji Michał Olszański.

– To piękno i dobroć nie są tak oczywiste. To nie jest nam dane tak po prostu. O to codziennie trzeba walczyć, zabiegać, skupiać się nie na sobie, tylko na drugim człowieku, by wieczorem móc powiedzieć sobie: "fajnie, dziś był udany dzień, udało mi się zrobić coś dla kogoś" – mówi Wanda Wajda.

W jaki sposób bohaterka dzisiejszej audycji znalazła swoją przybraną córkę? Co sprawiło, że postanowiła się nią zaopiekować? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość: Wanda Wajda

Data emisji: 5.04.2019
Godzina emisji: 12.06

Polecane