Cała prawda o Srebrnych Ustach

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Trwa nasz plebiscyt, trwają zawody Flipa i Flapa, rozpoczynamy tydzień z gitarą elektryczną.

Wicepremier Gilowska zapewniła, że nigdy nie była księdzem. Wicepremier Lepper mówił o sroczkach, a premier Kaczyński o kolorach. Opowieść posła Gadzinowskiego o Hongkongu przerywały salwy śmiechu...
O co chodzi? Oczywiście to tylko wybrane wypowiedzi polityków, którzy ubiegają się w tym roku o tytuł Srebrnoustego. O 10.15 naszym gościem będzie pomysłodawczyni jednego z Państwa ulubionych plebiscytów, Beata Michniewicz. W programie przypomnimy także kolejną nominowaną wypowiedź. Srebrne Usta 2006 już niedługo!

Henryk Sytner
szaleje w polskich górach! Relacje z Rabki po 9.00 i 11.00.

Krzysztof Kukliński przez cały tydzień opowiadał będzie o gitarze akustycznej ("Z prądem"), Paweł Drozd doradzi posiadaczom samochodów ("Antena samochodowa"), Katarzyna Pruchnicka przedstawi przepis na suflet czekoladowy ("Od kuchni"), a Agnieszka Obszańska zaprosi na czytanie do... teatru ("Teren Kultura").

Poza tym, jak zawsze, "Informator ekonomiczny" Wiktora Legowicza, recenzje filmowe Ryszarda Jaźwińskiego i porady Grażyny Dobroń ("Instrukcja obsługi człowieka").

W "Akademii Muzycznej" dziś Grzegorz Wasowski. A na zakończenie - 25-lecie LP3 Marka Niedźwieckiego w kolejnej odsłonie.

Po 9.00 ciekawie - słownie i muzycznie,

zaprasza TuBaron z załogą

 

Polecane