Arnhild Lauveng o książce "Niepotrzebna jak róża”

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
 Arnhild Lauveng o książce "Niepotrzebna jak róża”
RóżaFoto: cod_gabriel, źr. Flickr, lic. CC

Arnhild Lauveng przez dziesięć lat była pacjentką szpitali psychiatrycznych z diagnozą schizofrenii. Dziś jako absolwentka psychologii wykłada na całym świecie, wydaje kolejne książki

Posłuchaj

Arnhild Lauveng o książce "Niepotrzebna jak róża” (Klub Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Arnhild Lauveng jest pisarką: autorką bestsellera "Byłam po drugiej stronie lustra”, w którym opisuje swoją walkę o wyzdrowienie. Właśnie ukazała się jej kolejna książka równie mądra i  również budząca nadzieję: "Niepotrzebna jak róża”.
Arnhild Lauveng była gościem "Klubu Trójki" 18 listopada 2009 roku. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, którą prowadził Dariusz Bugalski.
-----------------------------------------------------------------

Arnhild Lauveng, autorka książki Niepotrzebna jak róża. Potrzeba normalności w chorobie psychicznej była naszym gościem w Klubie Trójki w środę, 18 listopada.
Nigdy jeszcze nie przyszło tyle listów. Były to prośby o książkę, którą Trójka objęła patronatem, refleksje, prośby o pomoc i podziękowania.
Ponieważ nie jesteśmy w stanie odpisać na wszystkie listy, a wysyłanie wszystkim Państwu jednej odpowiedzi, byłoby niestosowne, zamieszczamy tu tych kilka zdań.
Dziękujemy, przede wszystkim w imieniu Arnhild. Jest wspaniałą, dzielną dziewczyną. Dokonała rzeczy wydawałoby się niemożliwej - wyleczyła się ze schizofrenii. Pisze o tym i mówi w niezwykły sposób: pełen dojrzałości, mądrości i humoru. Jej opowieść dotyczy nie tylko choroby psychicznej; dotyczy rozwoju. Jest zwyczajna i ludzka. Cieszymy się, że Państwo to docenili.
Otrzymaliśmy od wydawcy książki Arnhild Lauveng dla Państwa. Niestety, nie możemy ich wysłać wszystkim, którzy o nie poprosili. Zdecydowaliśmy, że roześlemy je przede wszystkim tym, którym mogą najbardziej pomóc: chorym, ich rodzinom i bliskim, terapeutom i lekarzom.
Arnhild upoważniła nas do udostępnienia jej adresu mailowego zainteresowanym. Chętnie przekażemy jej państwa maile (po angielsku).

Polecane