Środa Popielcowa

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Środa Popielcowa
Piotr Łodej

Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.

Dziś kolejny chłodny i wietrzny świt... Na pewno przyda się skuteczna rozgrzewka. To, co poranne ptaszki lubią najbardziej... wczesna pobudka. Rankiem, pogodnie rozpoczynamy dzień.
 
Skuteczna pobudka? Nic bardziej przyjemnego... Co w nas drzemie o tak wczesnej porze? Co jest źródłem porannego szczęścia? Radość słuchania oczywiście! W cyklu "Gimnastyka Henryka" codziennie przed szóstą rozbudzony Henryk Sytner zajmuje się poranną aktywnością.
 
Dobry nastrój jak zwykle towarzyszy wstawaniu. A pomocny w tym oczywiście Trójkowy Budzik. Cieszę się, że coraz więcej osób wstaje tak wcześnie z Trójką. W nowym dniu jest mi niezmiernie miło być pierwszym gościem w Państwa porannej rzeczywistości. Bardzo dziękuję za codzienne, wspólne wstawanie, dobre słowo i życzliwość każdego ranka. Życzę wielu porannych sukcesów, szczęścia i niezwykłych pomysłów.
 
Chylę czoła wstającym wcześnie rano. Szczególnie dla tych z Państwa mamy w prezencie najlepszą muzykę oczywiście z Trójkowym Znakiem Skuteczności Budzenia. Proszę nie przespać, pobudka jutro przed świtem. Ranek da się lubić, wystarczy wcześnie wstać...
 
Co skutecznie Państwa budziło w ubiegłym roku?
Plebiscyt Budzika 2006 rozstrzygnięty.
 
01  Dani California - Red Hot Chili Peppers
02  Martyr - Depeche Mode
03  Mieć czy być - Myslovitz
04  You're Beautiful - James Blunt
05  Tchu mi brak - Pustki
06  Let There Be Love - Chris Botti & Michael Buble
07  Can't Cook (Who Cares?) - The Car Is On Fire
08  God's Top Ten - INXS
09  Life Is Wonderful - Jason Mraz
10  Chyba na pewno - Miecz Szcześniak
 
Do usłyszenia.
Trójkowy Budzik.

Polecane