Radosny poniedziałek

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Radosny poniedziałek
Piotr Łodej

Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.

Nowy tydzień. Dziś kolejny chłodny świt... Na pewno przyda się skuteczna rozgrzewka. To, co poranne ptaszki lubią najbardziej... wczesna pobudka. Rankiem, pogodnie rozpoczynamy dzień.
 
Skuteczna pobudka? Nic bardziej przyjemnego... Co w nas drzemie o tak wczesnej porze? Co jest źródłem porannego szczęścia? Radość słuchania oczywiście! W cyklu "Gimnastyka Henryka" codziennie przed szóstą rozbudzony Henryk Sytner zajmuje się poranną aktywnością.
 
Dobry nastrój jak zwykle towarzyszy wstawaniu. A pomocny w tym oczywiście Trójkowy Budzik. Cieszę się, że coraz więcej osób wstaje tak wcześnie z Trójką. W nowym dniu jest mi niezmiernie miło być pierwszym gościem w Państwa porannej rzeczywistości. Bardzo dziękuję za codzienne, wspólne wstawanie, dobre słowo i życzliwość każdego ranka. Życzę wielu porannych sukcesów, szczęścia i niezwykłych pomysłów.
 
Chylę czoła wstającym wcześnie rano. Szczególnie dla tych z Państwa mamy w prezencie najlepszą muzykę oczywiście z Trójkowym Znakiem Skuteczności Budzenia. Proszę nie przespać, pobudka jutro przed świtem. Ranek da się lubić, wystarczy wcześnie wstać...
 
Co skutecznie Państwa budziło w ubiegłym roku?
Plebiscyt Budzika 2006 rozstrzygnięty.
 
01  Dani California - Red Hot Chili Peppers
02  Martyr - Depeche Mode
03  Mieć czy być - Myslovitz
04  You're Beautiful - James Blunt
05  Tchu mi brak - Pustki
06  Let There Be Love - Chris Botti & Michael Buble
07  Can't Cook (Who Cares?) - The Car Is On Fire
08  God's Top Ten - INXS
09  Life Is Wonderful - Jason Mraz
10  Chyba na pewno - Miecz Szcześniak
 
Do usłyszenia.
Trójkowy Budzik.

Polecane