Marzenia się spełniają

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail

Czy można przez wiele lat zajmować się dziennikarstwem politycznym, zdobyć tytuł Dziennikarza Roku i nie przestawać marzyć o karierze aktorskiej?

Czy można przez wiele lat zajmować się dziennikarstwem politycznym, zdobyć tytuł Dziennikarza Roku i nie przestawać marzyć o karierze aktorskiej? Tak.

W miniony weekend publicystka "Polityki" Janina Paradowska stanęła na deskach teatru. O ciężkich chwilach przed premierą, niezapomnianych przeżyciach i realizacji marzeń porozmawiamy o 10.15.

W "Akademii muzycznej" o 11.10 - autorski wybór Jacka Kleyffa. Wcześniej - jak zawsze - WIK 9.30, czyli "Informator ekonomiczny" Wiktora Legowicza, opowieści o niesfornych polskich władcach w cyklu "Nieznane o znanych" Arkadiusza Ekierta, polecenia kulturalne Agnieszki Obszańskiej ("Teren kultura"), przepisy z kuchni Katarzyny Pruchnickiej ("Od kuchni"), recenzje filmowe Ryszarda Jaźwińskiego ("Fajny film wczoraj widziałem"), porady Grażyny Dobroń ("Instrukcja obsługi człowieka") oraz zapowiedzi nowinek technicznych 2007 roku w cyklu Krzysztofa Kuklińskiego "Z prądem".

Różna muzyka, ciekawe słowo, wszystko od 9.00

u Pana TuBarona

Polecane