Zapraszamy do Trójki - popołudnie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Zapraszamy do Trójki - popołudnie

"To była bardzo trudna decyzja dla całej rodziny" tak informacje o ekshumacji zwłok Krzysztofa Olewnika przyjęła rodzina Olewników.

      "Chcemy być pewni , że zapalamy świeczkę na grobie naszego syna" tak informacje o ekshumacji zwłok Krzysztofa Olewnika przyjęła rodzina Olewników. Jak to możliwe, że nie zrobiono dokładnych badań DNA ciała wskazanego przez zabójców?

   Cichocki kontra Kamiński. Przed Sejmową Komisją Hazardową odpowiada dziś sekretarz kolegium ds. służb specjalnych Jacek Cichocki . Na ile jego zeznania są zbieżne , a na ile zaprzeczaja temu co wczoraj mówił były szef CBA Mariusz Kamiński?

   Po zwycięstwie nad Niemcami pora na Szwedów. Jaką taktykę zastosuje trener szczypiornistów Bogdan Wenta? Kto zagra na bramce a kto poprowadzi naszą druzynę do zwycięstwa? O tym w relacji Michała Gąsiorowskiego.

   25 tysięcy euro - tyle fani Diego Maradony zapłacili za jego diamentowy kolczyk , skonfiskowany przez włoską Gwardię Finansową na poczet zaległych podatków. Pytanie - ile fan jest w stanie dać za kurtkę, samochód czy pościel w której spała gwiazda?

   Proszę też nie zapomnieć o naszym codziennym konkursie . Dziś pytanie z życiorysu Sherlocka Holmesa. Stawką jest wyjazd do Vancouver!

   Krystian Hanke i Roma Leszczyńska zapraszamy! 

Polecane