Zarządzanie instytucjami kultury

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Zarządzanie instytucjami kultury

W dzisiejszym Klubie wracamy do kwestii zarządzania instytucjami kultury - po audycji na temat Kongresu Kultury i po spotkaniu na antenie z animatorami kultury niezależnej będziemy rozmawiać z autorem jednego z raportów - prof. Hubertem Izdebskim.

Posłuchaj

+
Dodaj do playlisty
+

W dzisiejszym Klubie wracamy do kwestii zarządzania instytucjami kultury - po audycji na temat Kongresu Kultury i po spotkaniu na antenie z animatorami kultury niezależnej będę rozmawiać z autorem jednego z raportów, przygotowywanych na Kongres, a mianowicie z prawnikiem, profesorem Hubertem Izdebskim.

Jego wizja obecnego oraz, co ważniejsze, postulowanego kształtu "przepisów prawa z zakresu kultury" (tak brzmiał tytuł jego raportu) może się wydawać tematem zbyt hermetycznym, jak na naszą audycję, ale chodzi w gruncie rzeczy o warunki, w których kultura polska będzie się rozwijać w najbliższych latach - czyli o sprawę żywo obchodzącą nas wszystkich - a przy tym nasz gość jest także cenionym wykładowcą, spodziewam się zatem, że będzie mówić przystępnie...

Zapraszam na rozmowę z profesorem Hubertem Izdebskim!
Jerzy Sosnowski

Polecane