UWAGA, STARTUJEMY!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
UWAGA, STARTUJEMY!

Który to już raz takie hasło pojawia się na offensywnych stronach? Nie drugi i nie piąty, przyznać trzeba. Tym razem startujemy fonograficznie.

Który to już raz takie hasło pojawia się na offensywnych stronach? Nie drugi i nie piąty, przyznać trzeba. Tym razem startujemy fonograficznie. 2 marca będzie miała miejsce ogólnopolska prapremiera singla promującego album „Offensywa”. Epka będzie zawierała dwie piosenki, które na potrzeby obu wydawnictw zostały nagrane w nowych i, nie bójmy się tego słowa, znakomitych wersjach. To singiel z tzw. podwójną stroną „A”. Tak wygląda okładka:

Offensywa e.p. 

 

window.open('/_cms/photo.aspx?p=http://www.polskieradio.pl/_files/20070112140006/2007022802160098_500.jpg','Photo','width=500,height=443,top='+top(443)+',left='+left(500)+''); return false;
 

  

  

  

  

  

  


 

 

 

1. MUCHY - "Miasto doznań" (3:40) 
2. RENTON - "Hey Girl" (2:39)

Produkcja: Polskie Radio
Mastering: Love Industry
Projekt graficzny: Kuba Czubak   

Singiel ukazuje się 9 marca. Od 12 marca będzie go można kupić w sklepach muzycznych w całej Polsce, ale do sprzedaży zostaną przeznaczone tylko 333 kopie. Ponieważ wydawca uznał wydawnictwo za ekskluzywne, jego cena będzie wynosiła ok. 20 złotych polskich. Nie jest przewidziana reedycja i dodatkowe dowytłoczenie. Droga Młodzieży, nie przegapcie tej szansy! Nie zaznacie zawodu, słuchając tego świeżego, przebojowego bigbitu!

Obie piosenki są nagrane w stereo i opowiadają o miłości (pierwsza o trudnej, druga wręcz przeciwnie). Kiedyś takie single nagrywano w mono, a niektóre z nich ukazywały się w formie pocztówek dźwiękowych i jakoś nikt nie płakał. Teraz jest inaczej. Singiel kompaktowy (można trzymać w ręku, idąc ulicą - będzie szpan!), w środku zdjęcia przystojnych muzyków z Poznania i Warszawy, kolorowa grafika, dziurka w środku i super chruper piosenki. Słowem, wypas! Polecamy, reklamujemy, zachęcamy.

9 marca ludowe zespoły wokalno - instrumentalne Muchy i Renton będą gośćmi audycji. Porozmawiamy o muzyce i życiu, wypijemy herbatę z cukrem, zapowiemy kilka fajoskich piosenek. Młodzieńcy podpiszą swoje single, które później trafią w dobre, wypielęgnowane i pielęgnujące ręce zainteresowanych Słuchaczy. Normalnie wypas 2, prawda?

Do u!

S     

Polecane