CZEGO SIĘ JAŚ NIE NAUCZY...

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
CZEGO SIĘ JAŚ NIE NAUCZY...

Paradoks. Jak to jest, kiedy ściga się znany zespół po całym świecie i wreszcie dopada się muzyków w... Łodzi? Ania Gacek chyba coś o tym wie Razorlight Obiecała sobie (i mnie trochę też), że kiedyś ich złapie. Ich, a konkretnie Johnny'ego Borrella, bo to on w tej kapeli najbardziej hałasuje. A ponieważ my bardzo lubimy tych, którzy hałasują, wiadomo było, że Anka „coś wykombinuje”.
 
Na początku maja Razorlight przyjechali do Łodzi na uroczystość do Konkurencji. Zespół był jedną z gwiazd gali Eska Music Awards. Nikt nie jest w stanie zliczyć czasu, który Pani Producent poświęciła na załatwienie tej rozmowy. Telefony, telefony, wiadomości, potwierdzenia, telefony, nieodebrane telefony, brak potwierdzenia, odmowy, telefony, prośby, błagania i wreszcie... kolejne telefony. Do Łodzi jechała w ciemno. Nikt definitywnie nie potwierdził, ani nie odmówił wywiadu. Dotarła na miejsce, dotarła do samego Pana Janka i... Borrell stwierdził, że wybiera rozmowę zamiast kilkudziesięciu minut próby dźwięku, a właściwie świateł. W efekcie mamy pierwszy „polski” wywiad z liderem Razorlight. Czapy z głów (jeśli o tej porze roku jeszcze ktoś używa) przed Panią Producent i Panem Muzykiem.

Ale to nie wszystko! Podczas dwudniowej wizyty w Warszawie odwiedził Trójkę Chris Corner (I Am X). Wspólnie z managerem – Rezą Davoudim weszli do studia im. Agnieszki Osieckiej i zrobiło się dziwnie cicho. Po kilkunastu sekundach usłyszałem pytanie: „a dlaczego my tu nie gramy?!”. A później zachwytom na temat tego miejsca nie było końca. Chris udzielił nam długiego wywiadu, a Reza ustalił wstępnie klika szczegółów. Nic nie obiecujemy, trzymajcie kciuki!

W audycji min.:
 
- Johnny Borrell (obszerne fragmenty wywiadu)
- Chris Corner (prawie jak wyżej, czyli nieco mniej obszerne)
- Interpol i Henryk Sytner
- Dużo muzyki góralskiej

No to

Do u!
S

Polecane