Zbliżamy się offensywnie - cokolwiek to znaczy...

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Zbliżamy się offensywnie - cokolwiek to znaczy...

Zbliża się premiera płyty "Offensywa". Dziś kolejne odliczanie do 16 marca. Ponadto nowości, wspomnienia i atrakcje. Zapraszam, Piotr Stelmach.

Premiera płyty "Offensywa" coraz bliżej. Atrakcji tylko przybywa, podobnie jak nam tajemniczości. Pierwsze sekundy polskiego singla roku już zagrane na naszej antenie, na więcej trzeba będzie poczekać, jak na wszystko co najfajniejsze w życiu. "Miasto doznań" wymiata, ale to tylko dowód na to, że nie myliliśmy się wręczając Muchom szczotkę...

16 marca nasz offensywny dzień, premiera płyty "Offensywa", a tydzień wcześniej, 9 marca, offensywna przystawka de luxe, czyli premiera singla "Miasto doznań / Hey Girl". To atrakcje w sklepach. A u nas w Offensywie tak zwane programy specjalne... Szczegóły wkrótce.

Oto kolejna atrakcja związana z fonograficznymi przygodami Offensywy. Okładki, Proszę Państwa. Zaprojektowane specjalnie dla nas przez Kubę Czubaka, tak, zbieżność nazwisk nieprzypadkowa, basistę The Car Is On Fire i - jak się chyba wkrótce będzie mówić -brata swojej siostry, Klary.

Mocne kolory, mocne wrażenia. 

Pełna lista Artystów, których utwory pojawią się na płycie:

1. KLARA CZUBAK
2. PSYCHOCUKIER
3. LOCO MOTIVE SUN
4. LILI MARLENE
5. VIXO
6. WY W DOBREJ WIERZE
7. MUCHY
8. PHANTOM TAXI RIDE
9. BENEFICJENCI SPLENDORU
10. PAWILON
11. THE MOTHERS
12. NELL
13. L.STADT
14. RENTON
15. SENSORRY
16. THE BLACK TAPES
17. SALUMINESIA
_________________________________________

18. KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH
19. THE CAR IS ON FIRE
20. PINK FREUD

Cdn.

Pani Producent

Polecane