"Ślepnąc od świateł". Serialowy hit jesieni?

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Ślepnąc od świateł". Serialowy hit jesieni?
Kadr z serialu "Ślepnąc od świateł"Foto: mat. promocyjne

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z twórcami serialu "Ślepnąc od świateł" – Jakubem Żulczykiem, Krzysztofem Skoniecznym, Kamilem Nożyńskim, Martą Malikowską i Cezarym Pazurą.

Posłuchaj

"Ślepnąc od świateł". Hit tej jesieni? (ABC popkultury - zestaw powiększony/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

– Wiedziałem, że muszę zapomnieć, że to jest moja książka i przyjąć perspektywę scenarzysty, a do tego potraktować powieść jako surowiec. Pracowałem nad tym, aby to był jak najlepszy scenariusz, a co za tym idzie serial – wspomina pracę nad "Ślepnąc od świateł" Jakub Żulczyk. 

– Zadzwonił do mnie Krzysztof Skonieczny i powiedział, że chce, abym zagrał głównego bohatera w jego nowym serialu. Zakrztusiłem się obiadem, który wówczas jadłem. Zacząłem się jąkać. Myślałem, że to któryś z moich kumpli robi sobie ze mnie żarty – mówi Kamil Nożyński, odtwórca Kuby. 

Ponadto w audycji:

  • rozmowa z Katarzyną Czajką-Kominiarczuk (autorką bloga Zwierz Popkulturalny) o Lisbeth Salander jako jednej z najpopularniejszych bohaterek popkultury – wokół premiery filmu "Dziewczyna w sieci pająka";
  • muzyka i aktualności.

Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: ABC popkultury – zestaw powiększony
Prowadzi: Katarzyna Borowiecka
Autorka materiału dodatkowego: Jan Niebudek
Goście:
 Jakub Żulczyk (pisarz), Krzysztof Skonieczny (reżyser), Kamil Nożyński (aktor), Marta Malikowska (aktorka), Cezary Pazura (aktor), Katarzyna Czajka-Kominiarczuk (autorka bloga Zwierz Popkulturalny)
Data emisji: 
28.10.2018
Godzina emisji: 12.07

kw/ml

Polecane