NA ŻYWO
Trójka
Prowadzi:
Redakcja Trójki
RAMÓWKA
AUDYCJE
ARTYKUŁY
PLAYLISTA
LISTA PRZEBOJÓW TRÓJKI
KONKURSY
ZESPÓŁ
O tym, co nas czeka w Afganistanie w Pulsie Trójki
Szef MON Aleksander Szczygło przygląda się w Afganistanie przygotowaniom polskich żołnierzy do misji w tym kraju. Rozmowa z gen. Stanisławem Koziejem i wicemarszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim.
22 maja 2007 17:45
Zobacz także
zobacz wszystkie
Wywiad dr. Jędrzejewskiego. "Stawia najpoważniejsze zarzuty"
Zabójstwo w Białej Podlaskiej. "Robota zlecona przez Putina"
Zarząd szpitala odwołany. "Ponieśli odpowiedzialność"
Zarobki lekarzy. "Nie było sposobu, żeby ugryźć ten problem"
Odebranie Orderu Orła Białego i spór o UPA. "Zyskali Niemcy"
Afera w Szpitalu Południowym. "Tusk wskazał winnego"